لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

زیدان- هاینکس؛ نبرد مغزهای متفکر

فوتبال ترایب- امشب رئال مادرید و بایرن مونیخ در شرایطی در برنابئو به مصاف هم خواهند رفت که ژرمن ها در سودای انتقام شکست دور رفت هستند.

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در طی تنها حدود 3 سال هدایت کهکشانی ها به انواع افتخارات دست یافته و در تلاش برای راهیابی به فینال لیگ قهرمانان برای سومین فصل متوالی است.

رئال مادرید تحت هدایت زیزو طی سالهای اخیر عملکرد تحسین برانگیزی برابر رقبای آلمانی داشته و هر 8 دیدار خود برابر ژرمن ها را با پیروزی پشت سرگذاشته است. با فتح 2 لیگ قهرمانان، یک لالیگا و 5 جام دیگر، زیدان طی همین زمان کوتاه خود را به عنوان یکی از پرافتخارترین سرمربی های قوهای سپید معرفی کرده است.

از آن سو یوپ هاینکس نیز در آخرین فصل حضور خود روی نیمکت بایرن، در تلاش برای رقم زدن دومین 3 گانه خود در تاریخ این تیم است تا از این حیث در این باشگاه پرافتخار بی رقیب شود.

زیدان و هاینکس هر کدام در صورت فتح قهرمانی این فصل در لیگ قهرمانان، با 3 قهرمانی اروپا خود را به عنوان پرافتخارترین سرمربی تاریخ این رقابت ها در کنار کارلو آنچلوتی با هدایت میلان و رئال مادرید و باب پیزلی در قامت سرمربی لیورپول خواهند دید.

تقابل های آخیر بایرن مونیخ برابر کهکشانی ها با شکست همراه بوده که بدترین روند نتیجه گیری تاریخ این تیم برابر یک رقیب بوده و بایرن اگر علاقمند به پایان دادن به این طلسم عجیب است، باید دست به کاری بزرگ زده و رئال مادرید را در برنابئو مغلوب کند.