لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رئال مادرید- بایرن مونیخ؛ ژرمن ها به دنبال پایان کابوس

فوتبال ترایب- بایرن مونیخ در سالهای اخیر یک مغلوب تمام عیار برابر رئال مادرید بوده و امشب به دنبال پایان این روند در سانتیاگو برنابئو است. هر 5 تقابل اخیر بایرن مونیخ برابر رئال مادرید با شکست همراه بوده است و ما در ادامه این 5 نتیجه ضعیف را به اختصار مرور خواهیم کرد.

بایرن مونیخ 1 – 2 رئال مادرید

آخرین تقابل 2 تیم هفته گذشته و در استادیوم آلیانس آره نا برگزار شد تا از هم بایرن مونیخ در خانه خود برابر رئال مادرید شکست خورد.

شاگردان هاینکس در خانه ابتدا با گل کیمیچ روی اشتباه ناواس در نیمه اول پیش افتادند اما فرصت سوزی های بایرن در نهایت باعث سد مارسلو با یک  ضربه دیدنی در پایان نیمه اول کار را به تساوی کشاند و در نیمه دوم و با ورود آسنسیو، جریان بازی عوض شد و تک گل ستاره جوان کهکشانی ها در نهایت باعث شد بایرن در خانه 1-2 مغلوب تیم زیدان شود.

رئال مادرید 4 – 2 بایرن مونیخ

بایرن برای جبران شکست دور  رفت، تیم کارلتو از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در نهایت با پنالتی لواندوفسکی به گل رسید.

دقایقی بعد این رونالدو بود که گل تساوی را به ثمر رساند اما گل به خودی راموس باعث شد بازی به اوقات اضافه برسد.

با اخراج ویدال، کار بایرن برای ادامه بازی دشوار شد و طوفان رونالدو و هت تریک او باعث شد یک بار دیگر رئال مادرید اط سد بایرم مونیخ عبور کند.

بایرن مونیخ 1 – 2 رئال مادرید

برای انتقام، این بار آنچلوتی در قامت هدایت بایرن مونیخ برابر رئال مادرید قرار گرفت اما باز هم مونیخ تبدیل به شهر قدرت نمایی قوهای سپید شد.

اگرچه بایرن در نیمه اول با تک گل ویدال از حریف پیش افتاد، اما طوفان رونالدو در نیمه دوم و دبل برابر بایرن باعث شد در روزی که نویر بارها دروازه تیمش را نجات داد، 1-2 مغلوب کهکشانی ها شود.

بایرن مونیخ 0 – 4 رئال مادرید

بایرن مونیخ در خانه و برای جبرن شکست رفت به مصاف شاگردان آنچبوتی رفت اما اتفاقات در مونیخ به شکل دیگری رقم خورد.

سرخیو راموس در دقایق ابتدایی و به با 2 ضربه سر دیدنی موفق شد دروازه  نویر را باز کرده و کار باواریایی های را برای صعود دشوار کند. در ادامه نوبت درخشش رونالدو فرا رسید و ستاره پرتغالی  در نیمه اول و اواخر نیمه دوم 2 گل دیگر هم به ثمر رساند تا شکست 0-4، بهترین عملکرد تاریخ رئال مادرید در خانه بایرن باشد.

رئال مادرید 1 – بایرن مونیخ 0

بعد از حذف در سال 2012 در مرحله نیمه نهایی برابر بایرن، این بار رئال مادرید با کارلو آنچلوتی برای انتقام به مصاف رقیب دیرینه رفت و در نهایت موفق به صعود به فینال هم شد.

در بازی رفت و در برنابئو، اگرچه بایرن مونیخ گواردیولا فرصت های خوبی را از دست داد، اما در نهایت رئال مادرید با تک گل بنزما موفق به پیروزی در خانه برابر بایرن شد.

به نظر شما کدام تیم راهی مرحله بعد خواهد شد؟

Vote to see the results
30% - 5 votes
31% - 2 votes