لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

بازگشت نیک سیرت به تمرینات پرسپولیس؛ برانکو مترجمش را بخشید؟

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس، اعلام کرد که علی رغم بازگشت اصغر نیک سیرت به تمرینات، همچنان از او ناراحت است.

انتشار ویدئویی از صحبت های مترجم برانکو و محسن مسلمان در جشن قهرمانی پرسپولیس، به یک جنجال بزرگ در این باشگاه تبدیل شد و گفته شد که این مربی کروات، تصمیم به اخراج نیک سیرت گرفته است. اما با شروع تمرینات پرسپولیس، بار دیگر او به عنوان مترجم برانکو مشغول به فعالیت شد تا این شائبه به وجود بیاید که سرمربی قرمزها مترجمش را بخشیده اما او در گفتگو با خبرنگاران، تایید کرد که همچنان از نیک سیرت به خاطر آن اتفاق ناراحت است.

برانکو پاسخ به سؤال مبنی ناراحتی از مترجمش گفت:” نباید ناراحت باشم؟ از شما هم ناراحتم که چنین سؤالی را می پرسید.”

باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی باید در مورد مترجم برانکو بگیرد؟

Vote to see the results
32% - 311 votes
32% - 120 votes
31% - 433 votes

پرسپولیس هفته آینده در امارات در دیدار رفت مهمان الجزیره خواهد بود و یک هفته بعد در تهران میزبان نماینده امارات خواهد بود.

برانکو امروز در مصاحبه ای گفت:” می دانیم که الجزیره در لیگ امارات فصل خوبی را پشت سر نگذاشتند، اما به هرحال آنها در آسیا راهی مرحله بعد شده اند و ما هم می دانیم شرایط بازی های بین المللی متفاوتی است. با این حال ما تیمی بهتر از آنها هستیم، اما به هر حال شرایط بازی های بین المللی متفاوت است.

برای فصل آینده نگرانی ندارم و پرسپولیس قوی تر از فصل قبل خواهیم بود. بازیکنان پرسپولیس عامل خوشبختی ما هستند و حالا ما 3 بازیکن جدید خواهیم داشت.

امید عالیشاه برگشته، نوراللهی نیز همین طور که از ابتدای فصل در برنامه پرسپولیس است و همین طور بشار رسن که در طول ف2ل بارها به خاطر حضور در تیم ملی عراق غایب بود، حالا می تواند کامل در اختیار ما باشد پس مهم نیست که پنجره نقل وانتقالات ما باز شود یا نه، چرا که ما حداکثر اعتماد را به بازیکنان پرسپولیس دارم.

امیدواریم که علیپور هم برای بازی با الجزیره آماده شود. ما 7 روز مهلت داریم و نمی خواهیم در مورد علیپور ریسک کنیم و می خواهیم او در بهترین شرایط به تیم اضافه شود.