آسیا

بخش هندی، یازدهمین ادیشن سایت فوتبال ترایب

فوتبال ترایب- سایت فوتبال ترایب با افتخار اعلام می کند که از امروز، یازدهمین ادیشن ما که مربوط به هند است، آغاز به کار کرد.

فوتبال یکی از قدیمی ترین ورزش های مدرن در هند است که تاریخچه آن به قرن نوزدهم برمی گردد. موهام باگان، یکی از تیم های قدرتمند لیگ هند، در سال 1889 تاسیس شد؛ در حالی که تیم ملی هند بعد از استقلال این کشور، اولین بازی اش را در سال 1948 انجام داد.

فوتبال باشگاهی در هند در چند سال اخیر پیشرفت زیادی داشته؛ به طوری که در سال 2013 تیم بنگال شرقی به نیمه نهایی ای اف سی کاپ رسید و در سال 2017 هم تیم بنگالورو، فینالیست پلی آف بین منطقه ای شد. علاوه بر این، مسابقات محبوب سوپرلیگ در هند از سال 2014 آغاز به فعالیت کرد.

سال گذشته، سال فوق العاده ای برای فوتبال هند بود و این کشور به رقابت های جام ملت های آسیا 2019 رسید و رکورد تازه ای از نظر تعداد تماشاگر در رقابت های زیر 17 سال جهان به جا گذاش. این رقابت ها که در 6 شهر هند برگزار شد، در مجموع 1.3 میلیون تماشاگر داشت.

خوانندگان فوتبال ترایب می توانند اخبار فوتبال هند را به زبان انگلیسی در ادیشن هندی دریافت کنند. همچنین در این سایت رقابت های فوتبال زنان و جوانان هند هم پوشش داده خواهد شد. ما منتظر خوشامدگویی به هواداران فوتبال هند هستیم!