اروپا اسپانیا

اهداف بزرگ بارسلونا تا پایان فصل

فوتبال ترایب- بارسلونا این هفته با پیروزی برابر لاکرونیا قهرمانی خود در لالیگا را قطعی ساخت اما هنوز ماموریت این تیم به پایان نرسیده است.

اگرچه حذف در لیگ قهرمانان برابر رم برای بلوگرانا بسیار غیرمنتطره بود، اما آنها واکنش آنها به این شکست مثبت بود و هفته بعد آنها با برتری برابر سویا موفق شدند چهارمین کوپا دل ری پیاپی را فتح کنند.

همچنین روند فوق العاده این تیم در لالیگا نیز حفظ شد و بالاخره بارسا این هفته و در فاصله 4 بازی مانده به پایان فصل، با برتری برابر لاکذونیا قهرمانی خود در لالیگا را جشن گرفت.

اما حالا و تا پایان فصل، بارسا 2 هدف بزرگ دیگر دارد. طبق گزارش اسپورت، اولین هدف آنها پیروزی در ال کلاسکو پیش رو و دبل کردن رئال مادرید است. رقیب دیرینه بارسا از بخت مناسبی برای فتح لیگ قهرمانان برای سومین فصل متوالی برخوردار است و بازیکنان بارسا می خواهند با پیروزی در ال کلاسیکوی خانگی هفته آتی، این موفقیت را تحت تاثیر قرار دهند.

دیگر هدف مهم تیم والورده، به پایان رساندن فصل بدون شکست است. بارسا تنها 4 بازی تا رقم زدن این کارنامه فوق العاده فاصله داشته و قصد دارد به اولین تیم تاریخ لالیگا تبدیل شود که در طول یک فصل حتی یک بار هم نباخته است.

بارسا در صورت پیروزی در هر 4 بازی هم 98 امتیازی شده و به رکورد 100 امتیاز تیم ویلانووا و 99 امتیاز تیم گواردیولا نخواهد رسید.