لیگ ایران استقلال

استقلال- خونه به خونه؛ آبی ها به دنبال جام برابر شگفتی سازان

فوتبال ترایب- استقلال امیدوار است با برتری برابر خونه به خونه بعد از 5 سال دوباره به جام رسیده و اقتدار خود را در تاریخ جام حذفی بیشتر کند. این دیدار پنج شنبه ساعت 19:15 دقیقه در خرمشهر برگزار می شود تا این فصل فوتبال ابران رسما به پایان برسد.

مسیر استقلال برای راهیابی به فینال

استقلال برای رسیدن به فینال خرمشهر مسیر خیلی دشواری را پیش رو نداشت و موفق شد با غلبه بر گل گهر سیرجان، نساجی، ایرانجوان و نفت آبادان به فینال برسد.

در 2 بازی اول استقلال علیرضا منصوریات هدایت آبی پوشان را بر عهده داشت اما در ادامه راه وینفرد شفر سرمربی این تیم شد و حالا این سرمربی آلمانی به دنبال اولین جام خود در ایران است.

با توجه به برگزاری فینال برابر خونه به خونه، نفت آبادان تنها حریف لیگ برتری استقلال در مسیر بود و حالا آنها تیم شگفتی ساز بابلی را به عنوان آخرین سد برای قهرمانی می بینند.

مسیر خونه به خونه برای راهیابی به فینال

اگرچه قرار بود با توجه به حواشی ایجاد شد در هفته آخر لیگ دسته اول، خونه به خونه از فینال جام حذفی انصراف دهد اما این اتفاق در نهایت رخ نداد و آنها قرار است در فینال خرمشهر حاضر شوند.

راه آهن، سیاه جامگان، گسترش فولاد و استقلال خوزستان، مسیر نسبتا دشوار خونه به خونه برای راهیابی به فینال جام حذفی بودند و در بخشی از راه جواد نکونام هدایت این تیم را بر عهده داشت اما در مرحله نیمه نهایی، آنها با دراگان اسکووچیج جواز صعود به فینال را به دست آوردند.

سابقه 2 تیم:

استقلال با کسب 6 قهرمانی و 4 نایب قهرمانی، با اختلاف فاحش و بالاتر از پرسپولیس با 5 قهرمانی و 2 نایب قهرنانی، پرافتخارترین تیم همه ادوار جام حذفی بوده است.

اما خونه به خونه که چند سال بیشتر از تاسیس آن نمی گذرد برای اولین بار راهی فینال جام حذفی شده و جالب اینجاست که اولین نماینده تاریخ مازندران است که به این مرحله رسیده است.

ستاره احتمالی استقلال

عملکرد امید ابراهیمی، وریا غفوری و سرور چپاروف در هفته های اخیر لیگ فوق العاده بود و حضور آنها کمربند میانی تیم شفر را محکم تر خواهد ساخت. همچنین امید آبی های پایتخت برای گلزنی به ساق های تیام دوخته شده است.

ستاره احتمالی خونه به خونه

اگرچه روح االه باقری، ستاره گلزن خونه به خونه در این دیدار مهم غایب خواه بود، اما تیم اسکوچیچ به درخشش بازیکنانی چون معقولی و قاسمی نژاد امیدوار است.

محرومان 2 تیم

روح الله باقری، مهدی خیری و ابراهیم محمودی (مدیر تیم) از خونه به خونه و میلاد زکی پور و داریوش شجاعیان از استقلال محرومان 2 تیم از بازی فینال جام حفی خواهند بود.

کدام تیم فاتح فینال جام حذفی خواهد شد؟

Vote to see the results
32% - 19 votes
30% - 2 votes