لیگ قهرمانان اروپا آلمان

اخبار خوب و بد برای بایرن در آستانه دیدار برابر رئال

فوتبال ترایب- بایرن مونیخ امشب با خیل عظیمی از بازیکنان آسیب دیده روبرو بوده و بسیاری از ستاره های این تیم قادر به حضور برابر رئال مادرید نیستند.

شاگردان هاینکس امشب ماموریت دشواری در برنابئو پیش رو داشته و باید شکست 1-2 دور رفت در مونیخ را برابر رئال مادرید جبران کنند.

اما در این شرایط هاینکس با لیست بلندبالایی از بازیکنان آسیب دیده روبرو است. آرین روبن و ژروم بواتنگ که در بازی رفت مصدوم شدند در لیست ستاره های این تیم در جدال برگشت حضور نداشته و در بازی امشب غایب خواهند بود. به جز این 2 بازیکن، ستاره هایی چون نویر و ویدال نیز هفته نهایت قادر به همراهی بایرن نیستند تا مشکلات این تیم افزایش یابد.

اما بهترین خبر برای یوپ هاینکس، بازگشت داوید آلابا مدافع اتریشی این تیم به میادین است. دفاع باواریایی ها در بازی رفت متزلزل نشان داده و رئال مادرید از موقعیت های نه چندان زیاد خود به 2 گل رسید و حالا با بازگشت آلابا، استحکام به خط دفاعی این تیم باز خواهد گشت.

بایرن مونیخ در سالهای اخیر معمولا مادرید را با شکست ترک کرده و امشب برای صعود باید پیروز دیدار برابر مدافع عنوان قهرمانی باشد که کار آسانی نیست.