اروپا انگلیس

پایان تلخ آرسن ونگر در اولدترافورد برابر یونایتد

فوتبال ترایب- منچستریونایتد موفق شد در خانه خود و در روزی که آرسن ونگر برای آخرین بار به اولدترافورد سفر کرد، توپچی ها را با نتیجه 1-2 مغلوب کند.

آرسنال که مدت هاست در فصل جاری لیگ برتر امیدی حتی برای کسب سهمیه هم ندارد، دیروز با ترکیب نصفه و نیمه خود به میدان رفت و برخی از بازیکنان اصلی خود را برای دیدار حساس انتهای هفته در لیگ اروپا برابر اتلتیکومادرید استراحت داد.

دیروز تیم مورینیو موفق شد با تک گل دقایق پایانی مروان فلینی، آرسنال را با شکست بدرقه کند تا تیم لندنی برای اولین بار از سال 1966، در 6 بازی متوالی خارج از خانه خود شکست را تجربه کرده و عملکرد ضعیف خود را استمرار بخشد.

برای اولین بار و از فصل 2011-2012، شیاطین سرخ که بازی رفت را نیز با نتیجه 1-3 پیروز شده بودند، در هر 2 دیدار رفت و برگشت موفق به غلبه بر آرسنال شدند.

با قبول شکست شماره 17 در اولدترافورد، آرسن ونگر بیش از هر استادیوم دیگری در خانه منچستریونایتد در دوران حضور در آرسنال طعم شکست را چشیده است.

ونگر حالا با پذیرش 10 شکست مقابل تیم های مورینیو، تبدیل به دومین سرمربی بعد از پوچتینو و مارک هیوز با 11 باخت برابر سرمربی پرتغالی شد.