اروپا انگلیس

واکنش مورینیو و ونگر به آخرین رویارویی در اولدترافورد

فوتبال ترایب- دیروز و پیش از برگزاری دیدار منچستریونایتد و آرسنال در اولدترافورد، سرالکس فرگوسن و ژوزه مورینیو از آرسن ونگر تقدیر کردند.

دیروز برای آخرین بار ونگر در قامت هدایت آرسنال به استادیوم اولدترافورد سفر کرده و تیمش 1-2 مغلوب منچستریونایتد شد و گل ثانیه های پایانی مروان فلینی باعث آخرین جدال مورینیو و ونگر به سود سرمربی پرتغالی به پایان برسد.

پیش از آغاز این دیدار، سر الکس فرگوسن با حضور در اولدترافورد و با اهدای یادبود ویژه ای به آرسن ونگر از او تقدیر کرد و مورینیو نیز به جمع آنها اضافه شد تا از سرمربی فرانسوی و باتجربه آرسنال تجلیل شود.

ونگر پس از پایان بازی گفت: “بازی خوبی ارائه دادیم اما این نتیجه باز هم مانند دیدار های خارج از خانه ما این فصل رخ داد. آرسنال موقعیت های خوبی داشت اما نتوانست روی ضد حملات از فرصت های خود استفاده کند. بازی خوبی برای جوانان ما بود اما نتیجه حاصل شده در رختکن باعث ناراحتی ما خواهد شد.

حرکت بسیار خوب، پسندیده و با ارزشی رخ داده و من باید از باشگاه منچستریونایتد تشکر کنم. من سالها به اولدترافورد سفر کردم اما فصل بعد با حضور یک سرمربی دیگر هم تنش ادامه خواهد یافت.”

مورینیو نیز بعد از برتری تیمش گفت: “به نظرم اگر بازی مساوی می شد هم نتیجه غیر منصفانه نبود زیرا آرسنال هم نمایش باکیفیتی ارائه داد به خوبی دفاع کرد اما این یونایتد بود که پیروزی تلاش کرد و موقعیت های خلق کرد.”

سرمربی پرتغالی یونایتد در خصوص تقدیر از ونگر گفت: “به عنوان یک باشگاه وداع فوق العاده ای با ونگر داشتیم. این اقدام از سوی فرگوسن معنای زیادی داشت زیرا من به عنوان سرمربی یونایتد تا به حال تنها 3-4 بار برابر ونگر قرار گرفتم و رقابت اصلی سالها بین فرکوسن و ونگر بود.”