لیگ ایران ایران

نساجی با تبانی لیگ برتری شد؟

فوتبال ترایب- سرمربی تیم راه آهن مدعی شد احساس می کند برخی بازیکنان تیمش در جریان دیدار دیروز برابر نساجی قائمشهر بازی همیشگی خود را ارائه نداده اند.

از همان پایان بازی راه آهن و نساجی که با برتری 0-6 تیم مازندرانی و صعود آنها به لیگ برتر همراه بود، شائبه هایی در مورد احتمال تبانی تیم تهرانی پیش آمد و سرمربی راه آهن نیز به نوعی این ماجرا را تایید کرده است.

جعفر ابراهیمی گفت: “احساس می کنم برخی بازیکنان راه آهن مانند همیشه بازی نکرده و در اندازه توانایی های خود ظاهر نشدند. حالا می خواهم بدانم چه اتفاقاتی رخ داده و چه بازیکنانی کم کاری کرده اند.

در این سالها مبالغ قرارداد خود را دریافت نکرده ایم اما مردانه در همه بازی ها حضور پیدا کردیم و حالا که می بیینم همه زحماتم به باد رفته بسیار برایم سنگین است.

برخی دوستانم با من تماس گرفته و گفتند چرا عملکرد راه اهن اینگونه بود که این مسئله باعث ناراحتی من شده و من به از طرف خودم به عنوان مسئول فنی راه آهن از تیم خونه به خونه و مردم بابل عذرخواهی می کنم.

البته من به اکثریت بازیکنان تیم راه آهن اطمینان کامل دارم اما به چند بازیکن مشکوک هستم و باید ماجرا پیگیری کنم.

از فدراسیون فوتبال و عوامل مسئول می خواهم بررسی ماجرا به سرعت انجام شود و ما نیز کمک می کنیم تا عوامل احتمالی این اتفاق شناسایی شوند. از مدیریت هم درخواست دارم این بازیکنان از تیم جدا شوند و من آنها را به خدا واگذار کرده ام.

هر کسی که تیم ما را آنالیز بکند متوجه می شود تا زمان دریافت گل اول همیشه شرایط ما مساعد بوده اما دیروز داور یک پنالتی اشتباه گرفت و روحیه بازیکنان را بهم ریخت.”

به نظر شما نتیجه دیدار راه آهن و نساجی، مشکوک بود؟

Vote to see the results
32% - 43 votes
31% - 20 votes