لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رونالدو؛ آماده واکنش به صلاح و مسی

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو در سال 2018 عملکرد فوق العاده ای ارائه داده است و حالا به دنبال بهود آمار گلزنی خود برابر بایرن است.

اگرچه فصل برای ستاره پرتغالی رئال مادرید ضعیف آغاز شد و محرومیتی که به خاطر اتفاقات بازی ال کلاسیکوی سوپرکاپ برای او رخ داد باعث افت آمار گلزنی ستاره پرتغالی شد، اما از آغاز سال 2018 او دوباره خود را به عنوان کاندیدای اول دریافت جایزه توپ طلا برای ششمین بار معرفی کرده است.

رونالدو طی 4 ماه اخیر موفق به زدن 26 گل برای تیمش شده و این در شرایطی است که زیدان در بسیاری از بازی های لالیگایی به ستاره شماره 7 خود استراحت داده است.

زدن 3 گل به پاری سن ژرمن و 3 گل به یوونتوس در طی 2 دیدار رفت و برگشت، باعث شد رئال مادرید که در لالیگا عملکرد قابل دفاعی نداشت تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند و حالا با برتری 1-2 در مونیخ برابر بایرن، در آستانه حضور در فینال کیف قرار گرفته است.

درخشش خیره کننده محمد صلاح در هفته های اخیر و همچنین هت تریک لیونل مسی در دیدار برابر لاکرونیا و صدرنشینی در کورس کفش طلا، به رونالدو انگیزه های زیادی داده تا برابر بایرن مونیخ نمایش درخشانی ارائه دهد.

در سالهای اخیر معمولا ستاره پرتغالی واکنش فوق العاده ای به درخشش رقبای خود داشته است. زیدان نیز به خوبی می داند که بایرن حریف دست و پا بسته ای در برنابئو نخواهد بود و برای تکرار نشدن اتفاقات بازی برگشت برابر یوونتوس، به یک نمایش فوق العاده دیگر از رونالدو نیاز دارد.