لیگ ایران ایران

خونه به خونه از فینال جام حذفی انصراف می دهد؟

فوتبال ترایب- بعد از ناکامی در صعود به لیگ برتر، تیم خونه به خونه اعلام کرد به دلیل اتفاقاتی که هفته آخر رخ داد در فینال جام حذفی حاضر نخواهد شد.

اگرجه تیم خونه به خونه بابل در هفته آخر لیگ دسته اول مقابل برق شیراز به پیروز شد، لاما برتری پرگل نساجی برابر راه آهن باعث شد تا نساجی مازندران بعد از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال ایران راه یافته و برای یک سال دیگر سرمایه گذاری باشگاه خونه به خونه بی اثر بماند. مدیریت خونه به خونه معتقد است تیم برق شیراز غیرعادی بوده است.

مالک باشگاه خونه به خونه که از این ناکامی در راهیابی به لیگ برتر بسیار عصبانی است، عملکرد تیم برق شیراز سقوط کرده را در عدم صعود تیمش تاثیرداشته و به همین دلیل اعلام کرد تا زمان روشن شدن این پرونده، خونه به خونه در فینال جام حذفی حاضر نخواهد شد.

قاسم حسن زاده ملاک خونه به خونه گفت: علیرغم احترامی که برای همه هواداران دارم، با توجه به اتفاقاتی که لیگ دسته اول رخ داد، تا زمان مشخص نشدن تکلیف ماحجرا در فینال جام حذفی حضور نخواهیم یافت. با احترام به مردم خوب بابل باید بگویم عدم حضور ما در فینال جام حذفی تصمیمی است که توسط مدیریت تیم گرفته شده است.

سعید فتاحی، مسئول برگزار بازی های لیگ که دیروز با سرپرست باشگاه خونه به خونه درگیر شد نیز در خصوص ادعای این تیم گفت: خونه به خونه باید انصراف‌ خود را به صورت کتبی به ما ارائه دهند و در صورت انصراف قطعا با این تیم برخورد خواهد شد.

به هر حال فینال جام حذفی قزرار استپنج شنبه این هفته بین 2 تیم استقلال تهران و خونه به خونه در خرمشر برگزار شود و مشخص نیت در این صورت تکلیف بازی فینال چه خواهد شد.