لیگ ایران ایران

بازگشت دوباره نفت مسجد سلیمان؛ رویایی به رنگ آبی

فوتبال ترایب- تیم نفت مسجد سلیمان با درایت محمود فکری و درخشش میلاد میداوودی که هر 2 روزی از ستاره های استقلال بودند، موفق شد با کسب یک تساوی 2-2 برابر مس رفسنجان، صعود خود را به لیگ برتر فصل بعد قطعی سازد.

نفت مسجد سلیمان فصل را بسیار خوب آغاز کرد و با هدایت محمود فکری ازهمان ابتدا خود را به عنوان مدعی اول صعود به لیگ برتر معرفی کرد.

اگرچه در هفته های آخر نتایج این تیم کمی دچار افت شد اما در نهایت نفت مسجد سلیمان برای صعود نیز به کسب یک تساوی داشت تا به لیگ برتر صعود کند.

در دیدار پایانی برابر مس رفسنجان، حمید نعمتی در دقیقه 8 و حسین دوست‌ دار در دقیقه 29 نفت را پیش انداختند اما سجاد حیدری در دقیقه 43 و امیر خدامرادی در دقیقه 58 برای مس گلزنی کرده و صعود این تیم را به خطر افتاد.

اگر نفت مسجد سلیمان در دقایق پایانی یک گل دیگر دریافت می کرد این تیم خونه به خونه بود که راهی لیگ برتر می شد اما بازی با همان تساوی 2-2 خاتمه یافته تا تیم محمود فکری قهرمانی خود در لیگ دسته اول را با کسب 65 امتیازی جشن گرفته و بعد از 4 سال دوباره طعم شیرین حضور در سطح اول فوتبال کشور را بچشد.

در این میان، نقش مهم میلاد میداوودی به عنوان کاپیتان و ستاره نفت در این میان تاثیر زیادی داشت. ستاره سابق استقلال که با مصدومیتی عجیب به یکباره از سطح اول فوتبال ایران دور شده بود، در فصل جاری ستاره نفت مسجد سلیمان لقب گرفت تا بازگشت خود به لیگ برتر را با این تیم خوزستانی جشن بگیرد.

همچنین محمود فکری، مدافع و کاپیتان سابق استقلال نیز عملکرد فوق العاده ای روی نیمکت این تیم داشت تا صعود نفت مسجد سلیمان رنگ و بویی آبی رنگ به خود بگیرد.