لیگ ایران پرسپولیس

برانکو- کریمی؛ یک قاب برای فراموشی خاطرات تلخ

فوتبال ترایب- برانکو ایوانوکوویچ و علی کریمی حالا بر خلاف گذشته رابطه بسیار خوبی با هم داشته و بارها از یکدیگر به عناون مختلف تمجید کرده اند.

پیش از آغاز دیدار پرسپولیس و سپیدرود، برانکو و علی کریمی به گرمی از یکدیگر استقبال کرده و لحظاتی با هم خوش و بش کردند تا نشان دهند هیچ نشانی از اختلافات گذشته باقی نمانده است.

در دوران حضور سرمربی کروات در تیم ملی، اخبار و شایعات زیادی در مورد نارضایتی علی کریمی از سبک مربیگری او شنیده شده و برخی معتقد بودند ستاره خلاق تیم ملی از نحوه چینش بازیکنان از سوی برانکو و اعتماد بیش از حد به علی دایی رضایت ندارد.

این شایعات زمانی رنگ حقیقت به خود گرفت که بعد از تعویض جادوگر در دیدار دوم تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان برابر پرتغال، این بازیکن لگد محکمی به ساک پزشک تیم ملی به نشانه اعتراض به شرایط زده و در مسابقه سوم برابر آنگولا نیز به بهانه مصدومیت در ترکیب قرار نگرفت.

البته با توج به جدایی برانکو در همان مقطع از تیم ملی، دیگر مناقشات بین او و جادوگر ادامه نیافت و ماجرا همانجا به پایان رسید.

در ادامه، علی کریمی در تیم هایی مانند الاهلی، پرسپولیس و تراکتور سازی به میدان رفته و در نهایت در تیر ماه سال 1393 از میادین خداحافظی کرد و برانکو سفری به اقسار نقاط دنیا از جمله کرواسی و عربستان برای ادامه حیات مربیگری خود داشت.

اما از همان بدو انتصاب سرمربی کروات به عنوان مسئول فنی پرسپولیس، علی کریمی به شدت از او حمایت کرده و حتی بارها سر تمرین پرسپولیس نیز رفت که به گرمی مورد استقبال برانکو قرار گرفت.

تصاویر جالبی که در آغاز بازی پرسپولیس و سپیدرود از علی کریمی و برانکو ثبت شد، نشان می دهد آنها به طور کامل خاطرات تلخ جام 2006 را فراموش کرده و رابطه گرمی با هم دارند.