اسپانیا آلمان

گرت بیل در پایان فصل راهی بایرن مونیخ خواهد شد؟

فوتبال ترایب- نشریه آلمانی بیلد در گزارشی مدعی شد احتمال دارد فصل بعد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید راهی بایرن مونیخ شود.

اوضاع بر وفق ستاره ولزی رئال مادرید نیست و او مدت هاست در بازی های بزرگ، جریان مسابقه را از روی نیمکت تماشا می کند. مدیریت رئال مادرید قصد دارد در تابستان ستاره های بزرگی را خصوصا در بخش تهاجمی جذب کند و به نظر می رسد دوران حضور گرت بیل در برنابئو رو به پایان باشد.

ستاره 29 ساله ولزی مدتی قبل اگرچه مدعی شد در فوتبال هیچ چیز در مورد آینده مشخص نیست، اما وی از اینکه تیم بزرگی مانند بایرن مونیخ به دنبال اوست احساس غرور کرده و افتخار می کند که روزی راهی این تیم شود.

رابطه گرت بیل و زیدان چندان مساعد نیست و حالا این وینگر تند و تیز در بین انتخاب های اول زیزو جایی ندارد. اگرچه در بازی برگشت برابر بایرن مونیخ بعید است ایسکو بازی کند، اما به نظر می رسد بازیکنانی چون آسنسینو و حتی در صورت تغییر سیستم کواچیچ نیز از گرت بیل شانس بیشتری برای حضور در ترکیب دارند.

با این تفاسیر، احتمالا منچستریونایتد و بایرن مونیخ 2 مشتری اصلی جذب گرت بیل خواهند بود و ممکن است مقصد بعدی این بازیکن آلیانس آره نا باشد.