لیگ ایران استقلال

وینفرد شفر در آستانه تمدید قرارداد با استقلال

فوتبال ترایب- به نظر می رسد موصوع تمدید قرارداد وینفرد شفر در حال نهایی شدن بوده و او فصل بعد هم سرمربی استقلال باقی خواهد ماند.

دیروز جلسه‌ای میان رضا افتخاری با وینفرد شفر و پسرش ساشا برگزار شد تا 2 طرف در خصوص بحث تمدید قرارداد صحبت‌های خود را مطرح کنند. در این جلسه، سرمربی آلمانی استقلال مورد حفظ دستیارانش و البته فعالیت استقلال در بازار نقل و انتقالات صحبت کرده و و مدیرعامل آبی ها نیز مدعی شده که مشکلی در این زمینه وجود ندارد و تنها باید خواسته‌های او را در هیئت مدیره مطرح شود تا پس از موافقت دیگر اعضای هیئت مدیره، قرارداد شفر تمدید شده و او به کار خود ادامه دلد.

بعد از برگزاری فینال جام حذفی که این هفته بین استقلال و خونه به خونه انجام خواهد شد، جلسه هیئت مدیره تشکیل و پس از مطرح شدن نظرات شفر در جلسه، پروسه تمدید قرارداد نهایی خواهد شد.

البته اخباری در خصوص اینکه هیئت مدیره استقلال پیش از این به سیدرضا افتخاری اختیار تام داده بود تا هر چه زودتر کارهای تمدید قرارداد شفر را دستور کار خود قرار دهد شنیده شده و با توجه به نتایج بسیار خوب سرمربی آلمانی، بعید است مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد.

شفر با استقلال موفق شد به کسب رتبه سوم و صعود از مرحله گروهخی لیگ قهرمانان شده و رسپولیس را نیز در دربی مغلوب کرد.