اروپا انگلیس

ستاره برزیلی مدنظر مورینیو کیست؟

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد مدعی شد شاید آنها برای فصل آینده یک ستاره برزیلی جذب کنند اما این بازیکن ویلیان نخواهد بود.

ویلیان، ستاره برزیلی چلسی رابطه بسیار خوبی با مورینیو داشته و اخبار فراوانی در مورد احتمال انتقال او در تابستان به اولدترافورد شنیده می شود اما مورینیو علیرغم تمجید از کیفیت بازیکنان برزیلی، انتقال این بازیکن به تیمش را رد کرد.

مورینیو گفت: “من فکر می کنم یک تیم بدون بازیکن برزیلی کامل نیست و البته با وجود 3 یا 4 بازیکنان برزیلی بسته به شرایط آنها، نمی توان شاهد حضور تیم باکیفیت بود، البته من شوخی می کنم.

من فکر می کنم استعداد آنها فوق العاده است و خلاقیت بازیکن برزیلی را نمی توان اندازه گیری کرد. اگر یک تیم اروپایی بتواند بازیکنی برزیلی در تیم خود داشته باشد، قادر به ارائه سبک “بازی برزیلی” خواهد بود و من فکر می کنم این بسیار مهم است.

من با بازیکنان برزیل در هر تیمی که مربیگری کرده ام کار کرده و از حضور آنها بسیار لذت بردم زیرا آنها قادر به انجام هر کاری بوده و می توانستند هر مشکلی نیز ایجاد کنند. ما می توانیم در سال آینده یک بازیکن برزیلی در ترکیب تیم داشته باشیم اما این بازیکن ویلیان نخواهد بود چرا که چلسی این امکان را نمی دهد.”