اروپا ایتالیا

اینتر- یوونتوس؛ جنگ آرژانتینی های مغضوب

فوتبال ترایب- امشب اینتر میلان و یوونتوس در دیداری سرنوشت ساز و حساس در سری آ، در استادیوم سن سیرو به مصف هم خواهند رفت و این دیدار به نوعی جنگ آرژانتینی هاست.

یک تساوی عجیب برابر کروتونه و شکست در لحظات پایانی مقابل ناپولی در تورین باعث شد تا کسب هفتمین اسکودتوی متوالی یوونتوس به شدت در معرض خطر قرار بگیرد و حالا آنها تنها یک امتیاز بیشتر از ناپولی دارند.

اینتر نیز که با یک امتیاز اختلاف پایین تر از رم و لاتزیو در رتبه پنجم قرار گرفته، 6 سال است که از راهیابی به لیگ قهرمانان محروم بوده و امسال قصد دارد به این طلسم عجیب پایتان دهد.

اما جدال امشب به نوعی یکی از آخرین فرصت ها برای پائولو دیبالا و مائورو ایکاردی، 2 ستاره آرژانتینی ترکیب یوونتوس و اینتر خواهد بود. به نظر می رسد خورخه سامپائولی اعتقاد چندانی به این 2 ستارعه ندارد و کابوس غیبت در جام هانی هر روز برای آنها پررنگ تر می شود.

ایکاردی که در حال حاضر با 26 گل از امیدهای اصلی کفش طلای سری آ و حتی اروپاست، اگرچه در بازی های پایانی مقدماتی جام جهانی به تیم ملی دعوت شد اما در اردوهای اخیر نامی از این مهاجم گلزن دیده نشده و اخبار فراوانی در مورد احتمال غیبت او در روسیه وجود دارد.

همچنین پائولو دیبالا، ستاره خلاق و 21 گله بیانکونری نیز در ترکیب آلبی سلسته به شدت زیر سایه لیونل مسی قرار گرفته و تشابه سبک بازی آنها باعث شده معمولا شاهد غیبت دیبالا در ترکیب آرژانتین باشیم.

ادامه این روند احتمالا باعث می شود نامی از ایکاردی و دیبالا در ترکیب آرژانتین در جام جهانی نباشد و دربی امشب شاید یکی از آخرین فرصت های آنها برای اثبت شایستگی به سامپائولی خواهد بود.