لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

مشکل بزرگ رونالدو برای ثبت رکوردی تاریخی در لیگ قهرمانان

فوتبال ترایب- در شبی که رئال مادرید 1-2 بایرن مونیخ را مغلوب کرد، کریستیانو رونالدو به رکورد 151 بازی رسید اما برای رسیدن به کاسیاس، او مسیر دشواری را پیش رو می بیند.

با پیروزی در مونیخ، حالا رئال مادرید بخش زیادی از راه صعود به فینال لیگ قهرمانان را طی کرده و اگر اتفاقات عجیب بازی برگشت برابر یوونتوس در برنابئو دوباره تکرار نشود، احتمالا شاهد حضور این تیم در فینال کیف خواهیم بود.

رونالدو که در این دیدار بعد از 10 مسابقه پیاپی نتوانست در لیگ قهرمانان گلزنی کند و اسیر یارگیری فشرده بازیکنان بایرن مونیخ بود، حالا 151 بار در لیگ قهرمانان به میدان رفته و با رکورد ژاوی برابری کرده است. هدف بعدی رونالدو، ایکر کاسیاس سنگربان سابق کهکشانی هاست که با 167 بازی در صدر قرار دارد اما رونالدو یک مشکل بزرگ برای رسیدن به رکورد او خواهد داشت.

در صعود صعود به فینال، ستاره 33 ساله 2 بازی دیگر نیز این فصل انجام داده و به رکورد 153 بازی خواهد رسید اما اگر حتی کهکشانی ها فصل بعد هم موفق به صعود به فینال شده و رونالدو در همه بازی ها حاضر باشد، با 13 بازی ممکن او به رکورد 166 رسیده و یکی از کاسیاس کمتر خواهد بود.

پس رونالدو برای تبدیل شدن به پرسابقه ترین ستاره لیگ قهرمانان باید حداقل 2 فصل دیگر به میدان برود و این موضوع مستلزم حفظ آمادگی فعلی و ادامه روند حضور در ترکیب رئال مادرید در 35 سالگی خواهد بود که کار آسانی نیست.