ایتالیا اسپانیا

چلسی با 100 میلیون یورو به دنبال ناجی ناپولی

فوتبال ترایب- بر خلاف فصل قبل، چلسی این فصل در خط دفاعی بارها متزلزل ظاهر شد و به همین دلیل کالیدو کولیبالی، مدافع تنومند باشگاه ناپولی مورد توجه آنها قرار گرفته است.

کولیبالی در فصل جاری یکی از دلایل عملکرد درخشان ناپولی در سری آ بوده و این هفته نیز این بازیکن با به ثمر رساندن یک گل بسیار حساس در دقیقه 90 برابر یوونتوس، زمینه ساز برد سرنوشت ساز تیمش در تورین شد تا امیدهای قهرمانی شاگردان ساری زنده بماند.

طبق ادعای اسپورت ایتالیا، کولیبالی به شدت مورد توجه چلسی قرار داشته و آبی های لندن قصد دارند با مبلغی هنگفت برای جذب او اقدام کنند.

مشکل اینجاست که هیچ گونه بند آزادسازی در قرارداد این مدافع قید نشده و رئیس ناپولی نیز در سالهای اخیر نشان داده معمولا بازیکنان خود را با قیمت بالایی به فروش می رساند.

اسپورت ایتالیا مدعی شد که چلسی نیز مشکلی با پرداخت حتی 100 میلیون یورو نیز برای کولیبالی مشکلی نداشته و تحت هر شرایطی خواهان جذب اوست.

چلسی در ابتدای فصل برای تقویت خطی دفاعی خود 2 مدافع از سری آ به نام های زاپاکاستا و رودیگر را از فیورنتینا و رم به خدمت گرفت اما هیچکدام در حد انتظار ظاهر نشدند و حالا این تیم یک بار دیگر شانس خود را برای جذف مدافع از این لیگ امتحان خواهد کرد.