لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

وحید امیری از پرسپولیس جدا خواهد شد؟

فوتبال ترایب- وحید امیری، ستاره باتجربه پرسپولیس در مورد آینده خود مبهم صحیت کرد و مدعی شد هنوز تصمیمی در مورد مقصد فصل بعد خود نگرفته است.

با توجه به محرومیت پرسپولیس از حضور در بازار نقل و انتقالات، حفط بازیکنان یکی از دغدغه های مهم این تیم است و وحید امیری که در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد، ممکن است از جمع قرمزها جدا شود.

وحید امیری در مورد احتمال جدایی گفت: “هنوز تصمیمی نگرفته ام و در حال حاضر تمام فکر من و سایر بازیکنان به تقابل با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیاست. هنوز این فصل تمام نشده و من هم همچنان بازیکن پرسپولیس هستم.”

شکست برابر ذوب آهن: “تلاش زیادی پیروزی مقابل ذوب‌آهن داشتیم اما حریف نیز قابل احترام بود چون بازیکنان باکفیتیت و کادر فنی با تجربه ‌ای دارد. ما همه تلاش خود را کردیم اما متأسفانه غافلگیر شدیم.

گاهی اوقات با اینکه عملکرد خوبی دارید، روی یک صحنه بدشانسی آورده و غافلگیر خواهید شد. امیدوارم با پیروزی برابر سپیدرود رشت و 2 بازی رفت و برگشت مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم شکست در اصفهان را جبران کنیم. تیم قدرتمندی داریم و با همین بازیکنان می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهم.

پرسپولیس در جدال برابر ذوب‌آهن هم از حریف پیش افتاد و توانایی کسب پیروزی را داشتیم اما به هر حال اسیر اتفاقات فوتبال شدیم اما امیدوارم دیگر این اتفاق تکرار نشود.”