لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

واکنش کلوپ و دی فرانچسکو به پیروزی پرگل لیورپول برابر رم

فوتبال ترایب- لیورپول موفق شد با برتری 2-5 در آنفیلد برابر رم، شانس خود را تا حد زیادی برای صعود به فینال افزایش داده و بلیت کیف را از همین حالا رزور کند.

یورگن کلوپ و اوزه بیو دی فرانچسکو، بعد از پایان بازی به جریان مسابقه واکنش نشان دادند که گزیده ای از آن را مرور خواهیم کرد؛

کلوپ گفت: “بعد از گذشت 15 دقیقه ابتدایی با شرایط بازی خودمان را تطبیق دادیم. عملکرد محمد صلاح در این بازی فوق العاده بود و وی باز هم نشان داد دفاع کردن برابر او دشوار است. گل اول صلاح دیدنی بود البته او پیش از این نیز موفق به زدن چنین گل هایی شده بود که این موضوع گل صلاح برابر رم را خاص تر می کند.

اگر شما معتقدید دریافت 2 گل در دقایق پایانی به خاطر تعویض شدن صلاح بوده مشکلی نیست اما این بازیکن در طول بازی زیاد دویده بود و من نمی خواستم مصدوم شود.

این نظریه مانند این است که بگویید اگر نیمار از بارسا راهی پاری سن ژرمن نشده بود، آنوقت هنوز کوتینیو بازیکن لیورپول بود اما من علاقه ای به پرداختن به این میسئل ندارم.”

همچنین اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی ایتالیایی رم گفت: “نمی شود دائما در مورد دیدار رم برابر بارسلونا صحبت کرد. وقتی در نبردهای رودررو کم بیاوریم یعنی کنترل جریان بازی از دست ما خارج شده اما در 20 دقیقه اول شرایط بازی اینگونه بود و بعد از ما نبردهای یک به یک را مغلوب شدیم و دروازه ما باز شد.

نباید منتظر توپ باشیم و باید به استقبال آن برویم وگرنه در چنین شرایطی تمرین کردن بی معناست. اگر احساس می کنیم برای بازی برگشت امیدی نداریم همان بهتر که بازی نکنیم.

قبل از بازی با بارسلونا گفتم که ما به بخت خود ایمان داریم و حالا نیز همان حرف را تکرار می کنم. رم برابر لیورپول روحیه اش را از دست داد و از هم پاشید و این اتفاق من را بیشتر از نتیجه آزار داد.”