انگلیس اسپانیا

مسی- رونالدو و دیگران؛ رقابت ارزشمندترین ها

فوتبال ترایب- در بین 10 بازیکن ارزشمند فوتبال جهان در حال حاضر، نام هایی چون لیونل مسی، نیمار و کریستیانو رونالدو به چشم می خورد.

نشریه مارکا نام 20 ستاله ارزشمند دنیای فوتبال را منتشر کرده است که در صدر آن نام لیونل مسی، گلزن 30 ساله بارسلونا با 180 میلیون یورو و نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن با همین رقم به چشم می خورد.

جالب اینجاست که در بین 10 نفر اول این رتبه بندی، تنها رونالدو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حاضر است و 9 نفر دیگر با تیم های خود قادر به درخشش در اروپا نبوده اند.

رتبه بعدی در اختیار هری کین، گلزن 25 ساله تاتنهام است که در فصول اخیر فاتح بی چون و چرای کفش طلای جزیره لقب گرفته و بیشترین تعداد گل را در سال 2017 به ثمر رسانده اشت.

جالب اینجاست که رونالدو، ستاره آماده و 33 ساله رئال مادرید که در ماه های اخیر عملکرد فوق العاده ای داشته با 120 میلیون یورو و کیلیان امباپه، پدیده جوان و فرانسوی پاری سن ژرمن با همین رقم رتبه بعدی را به خود اختصاص داده اند.

رتبه بعدی در اختیار کوین دی بروین، ستاره درخشان منچسترسیتی با 110 میلیون یوو است که بهترین پاسور لیگ برتر نیز لقب گرفته و نقش مهمی در قهرمانی سیتی در لیگ برتر ایفا کرده است.

گریزمان، گلزن فرانسوی اتلتیکومادرید، دیبالا ستاره خلاق یوونتوس و کوتینیو، هافبک برزیلی بارسلونا قرار دارند که ارزشی معادل 100 میلیون یورو برای آنها تعیین شده است.