لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رئال مادرید- بایرن مونیخ؛ مصاحبه های آتشین

فوتبال ترایب- در طول سالهای اخیر نبرد رئال مادرید و بایرن تبدیل به جدال سنتی مراحل حذفی لیگ قهرمانان شده و بارها این 2 غول بزرگ به مصاف هم رفته اند.

در طی این دیدارهای حساس، معمولا جنجال های فراوانی بین بازیکنان و اسطوره های این دو تیم رخ داده که در ادامه نگاهی گذرا به بخشی از آن خواهیم داشت؛

جنجال های داوری دیدار فصل قبل

اگرچه بایرن مونیخ در مجموع 2 بازی رفت و برگشت و با به ثمر رسیدن 5 گل از سوی رونالدو، 3-6 مغلوب رئال مادرید شد اما اعضای این تیم معتقد بودند اشتباهات داوری زیادی از جمله اخراج ویدال، اخراج نشدن کاسمیرو و 2 گل افساید رونالدو صورت گرفته است.

ویدال بعد از بازی گفت: "سرقتی اینگونه که رئال مادرید از ما انجام داد خیلی بزرگ و نمایان بود.

همچنین کارل هاینس رومینیگه مدعی شد در برنابئو، بایرن با 10 بازیکن مقابل 14 نفر به میدان رفت.

ضربات پنالتی سال 2012

مانوئل نویر، سنگربان آلمانی بایرن مونیخ که در جنگ های لفظی نیز تخصص ویژه ای دارد، بعد از پنالتی سرخیو راموس در سال 2012 که به آسمان رفت مدعی شد نمی دانسته راموس علاقمند است پنالتی هایش را به فضا بفرستد.

همچنین وی با تمسخر بیزینس رونالدو گفت: "من از آن دسته مردان نیستم که برای لباس زیر آقایان تبلیغ کنم."

اولیور کان و طعنه به رونالدو

اولیور کان، سنگربان افسانه ای بایرن مونیخ در گذشته که بارها در مستطیل سبز با ستاره های رئال مادرید درگیر شده بود سال گذشته در خصوص رونالدو گفت: "سن رونالدو بالا رفته و دیگر حوصله سر بر شده است. من حتی هیکل همسرم را به به اندازه رونالدو (اشاره به درآوردن لباس بعد از گلزنی ندیده ام)."

کاسیاس و عصبانیت از اولیور کان

بعد از درگیری لفظی اولیور کان با کاسیاس در جریان سال 2007، سنگربان رئال مادرید از گلر بایرن درخواست تعویض لباس داشت که اولی کان نپذیرفت که کاسیاس گفت: "رفتار او خارج از ادب بود و باعث ناراحتی من شد."