پرسپولیس استقلال

قلعه نوعی باز هم به دنبال شکست چشم آبی ها

فوتبال ترایب- به نظر می رسد امیر قلعه نوعی همانند سالهای اخیر همچنان پرچمدار قدرت سرمربیان ایرانی برابر نسخه های خارجی باشد.

همانند همه دوران مربیگری امیر قلعه نوعی، تیم های او معمولا در ابتدای فصل عملگرد خیلی خوبی ندارند اما هر چه از ادامه فصل سپری می شود، شرایط تیم های وی بهتر شده و معمولا در یک سوم پایانی فصل تیم تحت هدایت قلعه نوعی به جمع مدعیان اضافه می شود.

به درست یا غلط، سالهاست امیر قلعه نوعی پرچمدار مربیان سنتی ایرانی شناخته شده و تکیه او به بازیکنان قدرتی و با قدرت سرزنی بالا در فاز هجومی، وی را به نوعی مخالف با تاکتیک های فوتبال روز دنیا شناسانده است.

اما قلعه نوعی در سالهای اخیر بارها نشان داده با همین حربه، به خوبی قادر به غلبه بر باکیفیت سرمربی های خارجی حاضر در لیگ برتر نیز بوده است.

از زمان ورود شفر و بعد از گذشت چند هفته ابتدایی، تنها تیمی که قادر به غلبه بر استقلال بود، ذوب آهن امیر بود که با بازگشتی بزرگ در اصفهان موفق شد بازی باخته را به پیروزی تبدیل کند و در آن دیدار نیز تکیه تیم امیر، ارسال های از کنار بود که در نهایت ضربه سر حسینی پیروزی را برای این تیم به ارمغان آورد.

اما قلعه نوعی که در سالهای اخیر معمولا برابر برانکو خوب نتیجه نمی گرفت، این هفته همانند دیدار مقابل استقلال بازی باخته را با پیروزی به اتمام رساند تا سناریویی مشابه را برای هر 2 سرمربی خارجی باکیفیت رقم بزند.

آزمون بزرگ قلعه نوعی، لیگ قهرمانان آسیا و جدال برابر استقلال خواهد بود و وی قصد دارد با غلبه بر شفر باز هم به هواداران  استقلال ثابت کند علیرغم سنتی بودن، او بهترین گزینه برای آبی پوشان است.

آیا ذوب آهن قادر به غلبه بر استقلال در لیگ قهرمانان خواهد بود؟

Vote to see the results
32% - 0 votes
30% - 5 votes