لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رونالدو باز هم کابوس ژرمن ها خواهد شد؟

فوتبال ترایب- در سالهای اخیر، رونالدو برابر نمایندگان آلمان در لیگ قهرمانان غوغا کرده و عملکرد فوق العاده ای را به ثبت رسانده است.

فردا شب رئال مادرید باز هم باید در مونیخ به مصاف بایرن برود و کابوس همیشگی ژرمن ها، کریستیانو رونالدو در پیشانی خط حمله کهکشانی ها حضور خواهد داشت.

در سالهای اخیر این ستاره پرتغالی عملکرد فوق العاده ای برابر رقبای آلمانی داشته و مجموعا 26 بار دروازه این تیم را باز کرده است.

در جریان 9 مسابقه برابر دورتموند، رونالدو مجموعا 7 بار دروازه این تیم را گشوده اما برابر رقیب همشهری دورتموند یعنی شالکه شرایط از این هم بهتر بوده و طی تنها 4مسابقه، 7 بار دروازه آبی پوشان شالکه توسط رونالدو گشوده شده است.

رونالدو در 2 دیدار برابر ولفسبورگ موفق به زدن 3 گل شده که شامل هت تریک فوق العاده او در سال 2016 و نجات رئال مادرید از حذف از لیگ قهرمانان می شود.

اما بایرن مونیخ که بعد از یوونتوس با دریافت 10 گل، بهترین رقیب این سالهای ستاره پرتغالی به شمار می آید، در 6 بازی 9 بار دروازه خود را برابر رونالدو باز شده دیده تا این مهاجم 33 ساله، قاتل نمایندگان فوتبال آلمان طی سالهای اخیر قلمداد شود.