لیگ قهرمانان اروپا آلمان

خامس؛ در رویای درخشش پیش چشم زیدان

فوتبال ترایب- خامس رودریگز که در تابستان قبل و به صورت قرضی از رئال مادرید راهی بایرن شد، انگیزه های فراوانی برای اثبات توانایی های خود به زیدان دارد.

نیمکت نشینی های فراوان در نهایت باعث شد ستاره کلمبیایی در ابتدای فصل تصمیم به جدایی از رئال مادرید بگیرد و حالا در بایرن، او بیش از همه فصول حضور در برنابئو در ترکیب ثابت قرار گرفته است.

ستاره کلمبیایی در فصل جاری که هنوز هم به پایان نرسیده تا به حال 34 بار برای بایرن به میدان رفته و موفق به ارسال 12 پاس گل و زدن 6 گل در 1299 دقیقه ای که به میدان رفته، شده است.

پس خامس تا همین حالا نیز از 2 فصل آخر خود در رئال مادرید بیشتر به میدان رفته زیرا در فصل آخر او 33 بار و فصل قبل از آن 32 بار برای رئال بازی کرده بود.

اگرچه زیدان ترجیح می داد خامس بیشتر بازی را از روی نیمکت آغاز کرده و در اواسط بازی راهی میدان شود، اما او در 34 دیداری که برای بایرن بازی کرده تنها 9 بار بازی را از روی نیمکت آغاز کرده و 14 بار نیز تعویض شده است.

در فصل اول حضور این ستاره کلمبیایی در برنابئو، او موفق به زدن 17 گل در همه رقابت ها شد که بعید است این عملکرد در فصل جاری نیز تکرار شود اما از زمان جدایی از موناکو، آمار گلزنی این فصل خامس ضعیف ترین عملکرد او بوده است.