پرسپولیس استقلال

برانکو: دلیل این همه سوال در مورد مسلمان را نمی فهمم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس یک بار دیگر در مورد تعدد پرسش در مورد آینده محسن مسلمان در فصل بعد واکنش نشان داد.

قرارداد مسلمان با پرسپولیس در پایان فصل به اتمام می رسد و با توجه به نیمکت نشیی های اخیر، ممکن است او بعد از 3 فصل از جمع قرمزها جدا شود.

برانکو در این مورد گفت: “نمی دانم این موضوع مسلمان چیست چیست که مدام به این مسئله پرداخته می‌شود. مسلمان هم به مانند دیگر بازیکنان عضو این تیم است و من تشخیص می‌دهم چه نفراتی به میدان بروند.

قطعاً بازیکنانی که می‌توانند در بازی تأثیر گذار‌تر باشند و پایانی خوشی برای تیم رقم بزنند در ترکیب قرار می‌گیرند و من که نمی‌ دانم دیگر مشکل کجاست. بخشی که به مسائل فنی تیم مربوط می ‌شود بر عهده من بوده و باقی مسائل به عهده دیگران است.”

برانکو همچنین در پاسخ به صحبت شفر که گفت در اروپا به قهرمانی پرسولیس توجه نمی شود مدعی شد: “این موضوع طبیعی است زیرا ما در ایران قهرمان شدیم و قطعا موفقیت در اینجا بسیار مهم است. من متوجه منظور شفر نشدم و نمی‌ دانم دقیقاً کجای جهان منظور اوست زیرا من هر وقت به کرواسی سفر کنم در مورد موفقیت ‌های پرسپولیس زیاد صحبت شده است.”