پرسپولیس استقلال

باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن؛ بالاخره خارج از آزادی

فوتبال ترایب- باخت تیم پرسپولیس مقابل ذوب آهن چهارمین شکست این فصل سرخپوشان و نخستین شکست خارج از تهران آنها بود.

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان زود هنگام رقابتهای لیگ برتر دیروز مقابل ذوب آهن در اصفهان به میدان رفت و در دیداری که ابتدا توسط علی علیپور گل رسید، در ادامه 2 بار دروازه خود را باز شده دید تا پیروزی را با شکست عوض کند و برای چهارمین بار در فصل جاری مغلوب شود. پرسپولیس ابتدا مقابل پیکان، سپس مقابل استقلال و بعد مقابل سایپا شکست خوردند و این چهارمین شکست این فصل سرخپوشان بود.

شاگردان برانکو 3 شکست اول خود را در ورزشگاه آزادی و مقابل 3 تیم تهرانی پیکان، استقلال و سایپا پذیرفته بودند و این اولین بار بود که آنها در استادیومی به جز آزادی مغلوب حریف شدند.

اولین باخت پرسپولیس در هفته ششم و با نتیجه یک بر صفر مقابل پیکان ثبت شد و تیم برانکو بعد از آن دیگر مدت ها باختی را در کارنامه نداشتند تا اینکه در دربی برگشت با تک گل وریا غفوری مغلوب استقلال شدند. یک هفته بعد این بار تیم برانکو باز هم در آزادی 1-2 برابر سایپا مغلوب شد تا باز هم جشن قهرمانی این تیم به تاخیر افتد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف ذوب آهن رفت که در این بازی هم با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا چهارمین شکست این فصل سرخ پوشان و نخستین شکست خارج از تهران برای آنها ثبت شود.