اروپا ایتالیا

ناکامی سرمایه گذاری بزرگ آث میلان در فصل جاری

فوتبال ترایب- علرغم سرمایه گذاری کلان تابستانی مدیران میلان، این تیم حالا رسما دیگر هیچ شانسی برای راهیابی به لیگ قهرمانان برای فصل بعد ندارد.

باشگاه میلان میلان در تابستان گذشته با هزینه ۱۹۴ میلیون یورویی بونوچی، آندره سیلوا، کونتی، چالهان اوغلو، موساکیو، رودریگز، لوکاس بیلیا، فرانک کسیه، کالینیچ و بورینی را به خدمت گرفته و رکورد گران ترین تابستان نقل و انتقالاتی تاریخ سری آ را از آن خود کرد.

روسونری که در ابتدا حتی با هدف فتح سری آ و پایان دادن به سلطه یوونتوس پای به رقابت ها گذاشته بود، این هفته و بعد از شکست مقابل بنونتو دیگر حتی روی کاغذ هم هیچ شانسی برای راهیابی به لیگ قهرمانان ندارد و برای پنجمین فصل متوالی از این رقابت ها دور خواهد ماند.

بعد از شروع ضعیف مونتلا اگرچه مدیران میلان تقریبا تا نیم فصل به وی مهلت دادند، اما با حضور گتوزو تغییراتی در شرایطی حاصل شده و هواداران روسونری به ادامه فصل امیدوار شدند اما حذف در لیگ اروپا برابر آرسنال و نتایج پرفراز و نشیب در ادامه فصل، باعث شد تا حالا این تیم هیچ شانسی برای راهیابی به فصل بعد لیگ قهرمانان نداشته باشند.

مدیران میلان مدتی پیش قرارداد گنارو گتوزو را برای 2 فصل دیگر هم تمدید کردند و امیدوارند ستاره سابق روسونری در میانه میدان، فرشته نجات این تیم در فصل بعدی لقب گرفته و حداقل آنها قادر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشند.