لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

خواسته زیدان از ستاره ها در مونیخ؛ حداقل یک گل

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادری در روزهای اخیرا بارها از بازیکنانش خواسته تمرکز خود را بر روی به ثمر رساندن حداقل یک گل در مونیخ قرار دهند.

فردا شب رئال مادرید در شرایطی مهمان بایرن مونیخ است که زیزو معتقد است اخیرا و در دیدارهایی مانند یوونتوس، مالاگا، اتلتیکو مادرید یا بیلبائو، بازیکنان رئال مادرید در استفاده از موقعیت های گل ناکام بوده اند و ادامه این روند در لیگ قهرمانان ممکن است هزینه سنگینی برای آنها داشته باشد.

دیدار رفت برابر یوونتوس اگرچه با 3 گل برتری به سود رئال به پایان رسید، اما آنها 13 شوت به سمت دروازه حریف داشته و موقعیت های فراوانی را از دست دادند و زیدان فکر می کند همین فرصت سوزی ها باعث شد در دیدار برگشت کار تا این حد دشوار شود.

برابر مالگا ته جدولی رئال با خلاقیت ایسکو به پیروزی رسید و مقابل بیلبائو، حاصل 23 شوت تنها یک گل از سوی رونالدو بود. در دیدارهای اخیر رئال مادرید برابر بیلبائو، مالاگا، اتلتیکومادرید و یوونتوس، رئال مادرید علیرغم زدن 93 ضربه به دروازه رقبا تنها یک پیروزی به دست آورده است.

به هر حال با توجه به افت شدید بنزما، آسنسیو که در بازی های بزرگ عملکرد خوبی داشته در کنار واسکز، در دیدار برابر بایرن رونالدو را برای به ثمر رساندن گل سرنوشت ساز برابر بایرن مونیخ یاری خواهند کرد زیرا گر این اتفاق در آلمان رخ ندهد، کهکشانی ها در برنابئو کار دشواری برای صعود خواهند داشت.