لیگ ایران استقلال

جباری: کاش مدیر استقلال جریمه را از جیب می داد

فوتبال ترایب- مجتبی جباری، ستاره سابق استقلال بعد ار دریافت حکم جریمه 640 میلیونی برای استقلال مدعی شد شکایت وی به خاطر رفتارهایی است که در ابتدای فصل شد.

اگرچه جباری در ابتدای فصل با حواشی فراوان به استقلال پیوست، اما بعدها با نظر مستقیم مدیریت کنار گذاشته شد و حالا حکم علیه استقلال صادر شده است.

جباری گفت: “من می ‌توانستم در این فصل برای استقلال بازی کنم و این پول را بگیرم اما با این حواشی که ایجاد شد نشان دادند متاسفانه در این باشگاه کسی ارزش و احترامی برای جایگاه بازیکن قائل نیست. 

متاسفانه مدیرعامل باشگاه خیلی راحت مصاحبه کرده و می‌ گوید باشگاه استقلال قرار نیست پولی در این پرونده بدهد در حالیکه همه می دانند بحث من پول نیست و احترام به بازیکنان است. مدیران باشگاه استقلال بازیکن را کنار می‌گذارند و بعد هم خیلی راحت مدعی می شوند قرار نیست مبلغی پراخت کنیم.

خود مدیریت باشگاه استقلال قراردادم را تنظیم کرد اما عدم آگاهی باعث شد چنین اشتباهی را انجام دهند. فقط متاسفم که نام استقلال در این پرونده به میان می ‌آید چون بحث من شخصی است و ای کاش مدیر عامل باشگاه استقلال افتخاری این پول را از جیب خودش پرداخت می کرد.

شاید اگر در این فصل بازی می ‌کردم اکنون از فوتبال خداحافظی می‌ کردم اما دوست نداشتم کسی که هیچ آگاهی از فوتبال ندارد و ارزش و احترامی برای بازیکنان قائل نیست من را از فوتبال کنار بگذارد و باعث شود خداحافظی کنم. به همین خاطر تمریناتم را شروع کرده‌ام تا یک یا 2 فصل دیگر بازی کرده و با اختیار خودم از فوتبال خداحافظی کنم.”