ایران استقلال

استقلال مجبور به پرداخت غرامت سنگین به مجتبی جباری شد

فوتبال ترایب- باشگاه استقلال سرانجام در پرونده شکایت مجتبی جباری شکست خورده و محکوم به پرداخت غرامت به هافبک سابق خود شد.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل و با حواشی فراوان، مجتبی جباری هافبک سابق خود را یک بار دیگر به خدمت گرفت اما این بازیکن تنها در چند مسابقه برای استقلال به میدان رفت و بعد از بروز مشکلاتی با کادر فنی و مدیریت، در نهایت از این تیم کنار گذاشته شد و حالا به خاطر فسخ یک طرفه، باشگاه استقلال مجبور به پرداخت غرامت شده است.

باشگاه استقلال به دلیل فسخ قرارداد یکطرفه و غیرموجه مجتبی جباری به پرداخت مبلغ ۴۴۰ میلیون تومان به این بازیکن محکوم شد. هافبک سابق آبی ها برای یک فصل قراردادی به رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با استقلال ثبت کرد و از آنجا که وی مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان را همان ابتدا از باشگاهش دریافت کرده بود، مبلغ ۴۴۰ میلیون تومان تا پایان نیم ‌فصل از این باشگاه طلبکار بود. کمیته تعیین وضعیت هم به خاطر فسخ قرارداد یکطرفه وی به صورت غیرقانونی همان رقم ۴۴۰ میلیون تومان را به نفع جباری رأی صادر کرد و باشگاه موظف است این رقم را به او پرداخت کند.

همچنین استقلال 200 میلیون دیگر نیز باید به دلیل جریمه رفتار خود و فسخ یک طرفه قرارداد بازیکن خود پرداخت کند و مجموعا 640 میلیون تومان، حکم صادر شده به سود مجتبی جباری بوده است.