پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

نگرانی بزرگ پرسپولیس در تابستان؛ چپ و راست

فوتبال ترایب- ممکن است در بازار تابستانی امسال دو مهره ارزشمند پرسپولیس در جناح راست و چپ خط دفاعی از این تیم جدا شوند.

پرسپولیس با توجه به محرومیتی که از سوی فیفا برای این تیم در نظر گرفته شده، از جذب بازیکن در بازار تابستانی محروم است و در این میان اخباری در مورد جدایی چند بازیکن از جمله محسن مسلمان، محمد انصاری و صادق محرمی به گوش می رسد.

اگرچه مسلمان در فصول اخیر نقش مهمی در موفقیت های پرسپولیس داشته، اما با بازگشت عالیشاه و وجود بازیکنانی چون بشار رسن و نعمتی احتمال پر شدن جای وی وجود دارد اما در مورد انصاری و محرمی شرایط متفاوت است.

تاکتیک برانکو به شدت وابسته به حرکت از جناحین است و در حالت خوش بینانه، ممکن است جای محرمی در دفاع راست با بازگشت حسین ماهینی به پست تخصصی خود پر شود اما در مورد محمد انصاری، حتی یک گزینه قابل قبول نیز به عنوان جانشین وجود ندارد.

شایان مصلح در یک فصل حضور در ترکیب پرسپولیس نشان داد حداقل در بخش دفاعی گزینه مطمئنی نیست و عملکرد او در دیدار رفت برابر الهلال نیز موید این موضوع بود.

البته اخباری در خصوص تمایل محمد انصاری به ماندن شنیده شده و یه نظر می رسد اگر محرومیت پرسپولیس بخشیده نشود، احتمالا انصراف وی از جدایی وجود دارد اما به نظر می رسد اخبار جدایی صادق محرمی جدی است و اگر این اتفاق رخ دهد، برانکو یکی از آماده ترین بازیکنان این فصل خود را از دست داده و برای سال بعد در دو سمت خط دفاعی خود به مشکل برخواهد خورد.