لیگ ایران پرسپولیس

محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس بخشیده خواهد شد؟

فوتبال ترایب- نمایندگان باشگاه پرسپولیس اموز راهی سوییس خواهند شد تا در صورت امکان در مورد تخفیف گرفتن برای پرونده محرومیت پرسپولیس با فیفا مذاکره کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را که به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور بسته شده بود باز کنند و در همین راستا اقدامات فراوانی هم انجام شده است. به همین دلیل امروز و در ساعت ۱۵ حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس راهی سوئیس خواهد شد تا مذاکرات آخر و نهایی را برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی این باشگاه انجام دهد.

قرار است وکلای بین المللی پرسپولیس هم در این مذاکرات گرشاسبی را همراهی کنند تا آخرین تلاش باشگاه پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات نیز صورت پذیرد.

پرسپولیس در پاییز سال قبل و به دلیل تخلف در مورد پرونده مهدی طارمی از 2 پنجره نقل و انتقالات محروم شد که یکی از آنها را در زمستان قبلی سپری کرد و امیدوار است با تخفیف فیفا، محرومیت دوم این تیم بخشیده شود.

در ابتدا پرسپولیس حدود 800 هزار یورو نیز جریمه شده بود که بعد از سفر رجب طیب اردوغان به تهران و درخواست ریاست جمهموری، باشگاه ریزه اسپور از خیر طلب خود گذشت.