اسپانیا آلمان

عزم بایرن مونیخ برای حذف رئال مادرید و صعود به فینال

فوتبال ترایب- نشریات آلمانی در گزارشی مدعی شدند بایرن مونیخ در تلاش برای انتقام از رئال مادرید و صعود به فینال لیگ قهرمانان بعد از 5 سال است.

شاگردان هاینکس در بهترین فرم ماه های اخیر خود قرار داشته و در شرایط بسیار خوبی به مصاف رئال مادرید خواهند رفت. قهرمانی این تیم در بوندسلیگا قطعی شده و برای فتح دی اف بی پوکال، آنها باید در فینال فرانکفورت را از پیش رو بردارند.

بازیکنان بایرن مونیخ احساس می کنند در جریان مسابقه فصل قبل برابر رئال مادرید مورد ظلم داوری قرار گرفته و به ناحق از راهیابی به فینال باز ماندند.

آنها در سالهای اخیر 2 بار و با نتایج سنگین مغلوب رئال مادرید شده اند و قصد دارند انتقام این نتایج را بگیرند. توماس مولر امروز در تمرینات بایرن مدعی شد آنها حالا در بهترین شرایط به مصاف رئال مادرید می روند و بازیکنان بایرن برای شکست حریف متحد شده اند.

همچنین جاشوا کیمیچ نیز ادعا کرد که فصل قبل اشتباهات داوری باعث حذف بایرن شده و آنها امسال امیدوار به جبران اتفاقات فصول قبل هستند.

در هفته های اخیر و بعد از پنالتی دیدار برگشت رئال مادرید برابر یوونتوس، فضا به شدت علیه کهکشانی ها تحریک شده و برخی موفقیت های این تیم به داوری ربط داده شده است.

بایرن مونیخ امیدوار است اشتباهات داوری فصول قبل از جمله اخراج عجیب ویدال تکرار نشود تا آنها انتقام 2 حذف سنگین اخیر را از رئال مادرید بگیرند.