لیگ ایران پرسپولیس

ذوب آهن 2-1 پرسپولیس: پیروزی بزرگ شاگردان قلعه نویی

فوتبال ترایب- ذوب آهن در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 پرسپولیس را شکست بدهد و در آستانه کسب عنوان نایب قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر قرار بگیرد.

شاگردان امیر قلعه نویی در این دیدار ابتدا با یک گل از پرسپولیس عقب افتادند اما با زدن دو گل در دقایق پایانی، توانستند به سه امتیاز حساس این دیدار دست پیدا کنند. 

با این پیروزی ذوب آهن 52 امتیازی شد و با پیروزی در هفته آخر مقابل نفت تهران می تواند عنوان نایب قهرمانی اش را قطعی کند.

نیمه اول:

در نیمه اول ذوب آهن نمایش نسبتا بهتری داشت و حتی در دقیقه 14 می توانست به گل برسد اما واکنش خوب علیرضا بیرانوند روی موقعیت تک به تک با استنلی کی روش، مانع از باز شدن دروازه قرمزها شد. پرسپولیسی ها در این نیمه عملکرد چندان خوبی نداشتند و نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه میزبان ایجاد کنند.

نیمه دوم:

نیمه دوم را پرسپولیس بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 بود که علی علیپور روی یک پاس عمقی دروازه ذوب آهن را باز کند. بازیکنان میزبان که چیزی برای ازدست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 69، میلاد فخرالدینی روی یک ارسال از سمت راست، با یک ضربه دقیق، توپ را از زاویه بسته، وارد دروازه بیرانوند کرد. فشار حملات ذوب آهن بعداز این گل ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 88، روی یک ضربه کرنر، کی روش استنلی موفق دروازه پرسپولیس را با ضربه سر باز کند و تیمش را به پیروزی برساند.

ترکیب دو تیم:

ذوب آهن: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، خالد شفیعی، محمد ستاری، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، جرجی ولسیانی، محمدرضا حسینی، مرتضی تبریزی ( دقیقه 79، وحید محمدزاده)، بختیار رحمانی، کی روش استنلی سوآرز

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی  نیا، احمد نوراللهی (دقیقه 74، فرشاد احمدزاده)، وحید امیری، سیامک نعمتی(82- شایان مصلح)، علی علیپور (دقیقه 69، گادوین منشا)، حسین ماهینی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

آیا ذوب آهن شایسته کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر است؟

Vote to see the results
32% - 3 votes
30% - 4 votes