لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

دبل در اسپانیا؛ پیشکشی برای خداحافظی کاپیتان اینیستا؟

فوتبال ترایب- اگرچه آندرس اینیستا هنوز چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده است، اما همه شواهد حاکی از خداحافظی این ستاره 33 ساله از بارسلوناست.

دیشب و در فینال کوپا دلری برابر سویا، اینیستا نیز زننده یکی از 5 گل بلوگرانا لقب گرفت و اشک های او بعد از تعویض در دقایق پایانی بیانگر آن بود که احتمالا شاهد آخرین روزهای حضور اینیستا در ترکیب بارسا بوده ایم.

اینیستا دیشب و بعد از بازی گفت: “این هفته من تصمیم خود را اعلام می کنم، من فکر می کنم واضح است که ما به خاطر اتفاقات بازی برابر سویا خوشحال هستیم. من واقعا علاقمند بودم امروز همه چیز خوب پیش برود و از لحظه اول این اتفاق رخ داد.

ما می خواستیم کوپا دلری را فتح کنیم و حالا نوبت لالیگاست. من به علت ارائه این نمایش و بیش از هر چیزی برای فتح عنوان خوشحالم. همه به بازی با رم فکر می کردند اما ما مستحق این پیروزی بودیم.”

همچنین پدر اینیستا نیز بعد از بازی دیشب مدعی شد که فرزندش در حال گرفتن تصمیمی دشوار است اما او اگر علاقمند به جدایی باشد، حالا مقطع خوبی برای رخ دادن این اتفاق است و همه ما باید به تصمیم آندرس احترام بگذاریم.

این ستاره 33 ساله از سال 2002 در ترکیب بارسا حضور دارد و طی این سالها موفق به فتح 8 لالیگا، 6 کوپا دلری، 7 سوپرکاپ اسپانیا، 3 سوپرکاپ اروپا، 4 لیگ قهرمانان و 3 جام باشگاه های جهان شده است و در 669 بازی 57 بار برای بارسا گلزنی کرده است.