لیگ ایران استقلال

استقلال 3-2 پیکان: امیدهای نایب قهرمانی زنده ماند

فوتبال ترایب- استقلال در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد با نتیجه 3-2 پیکان را شکست بدهد و امیدهایش برای کسب عنوان نایب قهرمانی این فصل لیگ برتر را حفظ کند.

در این دیدار پر فراز و نشیب، استقلال ابتدا از حریف عقب افتاد اما در ادامه آبی ها توانستند با ارائه یک بازی هجومی، سه بار به گل برسند و سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند.

استقلال در حالی در این دیدار به پیروزی رسید که از دقیقه 71 با اخراج داریوش شجاعیان 10 نفره شد و دقایق پایانی را با یک بازیکن کمتر بازی کرد.

با این نتیجه استقلال 51 امتیازی شد و در صورتی که بتواند در دیدار آخر مقابل سپاهان به پیروزی برسد و ذوب آهن برای نفت تهران متوقف شود، می توانند نایب قهرمان این فصل لیگ برتر شوند.

نیمه اول:

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما این پیکان بود که در دقیقه 11، روی ضربه آزاد تماشایی آرمان قاسمی به گل رسید. در ادامه استقلالی ها تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند و موقعیت های خوبی هم داشتند اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به چهارچوب دروازه پیکان پیدا نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید. 

نیمه دوم:

نیمه دوم را استقلال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 49 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت به مامه تیام رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد. برتری استقلال بعد از این گل ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 54 به گل دوم رسید. روی یک حرکت خوب تیمی، پاس فرشید اسماعیلی در دهانه دروازه به وریا غفوری رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بازیکنان پیکان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 62، با ضربه سر فراز امامعلی به گل تساوی رسیدند. در دقیقه 71، شجاعیان که یک کارت زرد داشت، با کشیدن بازیکن حریف، کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد. با این وجود استقلالی ها به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 90، امید ابراهیمی که در مقابل دروازه پیکان صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد تا استقلال در این دیدار به پیروزی برسد.

ترکیب دو تیم:

استقلال: سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، سرور جپارف(79-جابر انصاری)، فرشید اسماعیلی(94- بویان)، علی قربانی، مامه تیام

سرمربی: وینفرد شفر

پیکان: پیام نیازمند، سجاد مشکل پور(45- امیرحسین صادقی)، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، ماهان رحمانی، محمد خدابنده لو (57- آرفن داف)، مهدی شیری، مهدی مومنی، فراز امامعلی (77- کنت ووک)

سرمربی: مجید جلالی

آیا استقلال می تواند نایب قهرمان این فصل لیگ برتر شود؟

Vote to see the results
30% - 9 votes
31% - 4 votes