لیگ ایران پرسپولیس

علی علیپور و خیز بلند برای شکستن رکورد طارمی

فوتبال ترایب- علی علیپور در بازی های باقیمانده پرسپولیس این فرصت را داراست که رکورد مهدی طارمی را شکسته و نام خود را جاودانه کند.

علی علیپور ریز نقش در فصل جاری لیگ برتر موفق به زدن 18 گل شده و با توجه به فاصله 5 گل با نزدیک ترین رقیب خود یعنی مرتضی تبریزی، به احتمال فراوان کفش طلای لیگ برتر را از آن خود خواهد کرد.

اما علیپور 2 بازی فرصت دارد تا نام خود را به عنوان بهترین آقای گل پرسپولیس در یک فصل به ثبت برساند. در گذشته 2 بار مهدی طارمی و محسن خلیلی با به ثمر رساندن 18 گل موفق به فتح عنوان آقای گیل لیگ برتر شده اند که علیپور می تواند از آنها سبقت گیرد.

همچنین مهدی طارمی سال گذشته با زدن 24 گل در همه مسابقات، بهترین گلزن پرسپولیس در سالهای اخیر در یک فصل لقب گرفت اما علیپور تا این مقطع موفق به زدن 22 گل شده و در 4 بازی پیش رو (2 بازی لیگ مقابل ذوب آهن و سپیدرود و 2 بازی لیگ قهرمانان برابر الجزیره) این فرصت را دارد تا به رکورد مهدی طارمی برسد.

البته علیپور اخیرا دچار افت شده و در 10 بازی اخیر فقط 2 بار آنهم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده است و پس برای رکوردشکنی، این مهاجم جوان باید به شرایط ابتدای فصل خود بازگردد.