لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

بارسلونا به دنبال بازگشت سرمایه گذاری برابر سویا

فوتبال ترایب- مدیران بارسلونا امیدوارند در دیدار فینال کوپا دلری برابر سویا شاهد تاثیرگذاری 2 ستاره گرانقیمت خود یعنی دمبله و کوتینیو باشند.

بارسلونا در فصل جاری گران ترین بازیکنان تاریخ باشگاه خود را جذب کرد و با 280 میلیون یورو، مقدمات جذب عثمان دمبله و فیلیپ کوتینیو را فراهم کرد.

حالا این 2 ستاره در کنار دیگران مانند ارنستو والورده، نلسون سمدو، یری مینا و پائولینیو این فرصت را دارند تا اولین جام رسمی خود را برابر سویا با لباس بارسلونا کسب کنند اما در این میان با توجه به مبلغ بالایی که برای خرید کوتینیو و دمبله پرداخت شد، انتظارات از آنها بالاتر است.

البته کوتینیو در همین مدت کوتاه نیز عملکرد قابل قبولی داشته و اگرچه هنوز به ستاره دوران حضور در لیورپول تبدیل نشده، اما با زدن 3 گل و ارسال تعداد بالایی پاس های کلیدی و تاثیرگذار، نشان می دهد که احتمالا آینده ای خوب در انتظار وی در ترکیب بارسلونا خواهد بود.

اما داستان برای عثمان دمبله متفاوت است. بعد از آسیب دیدگی دشوار در روزهای ابتدایی حضور در بارسلونا، دمبله هنوز به شرایط آرمانی بازنگشته و علیرغم ارائه نمایشی خوب در برخی بازی ها، هنوز به بازیکن مدنظر کادر فنی و هواداران تبدیل نشده است.

حالا و در دیدار حساس بارسلونا برابر سویا، بهترین فرصت برای ستاره هایی چون دمبله و کوتینیو فراهم است تا ارزش سرمایه گذاری بالایی که روی آنها شده را ثابت کرده و نشان هند که بارسلونا ریسک مناسبی با جذب این 2 بازیکن گرانقیمت کرده است.