انگلیس اسپانیا

ادن هازارد در چه صورتی راهی رئال مادرید می شود؟

فوتبال ترایب- ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی به شدت مورد توجه زیدان قرار داشته و ممکن است در تابستان پیش رو از چلسی راهی رئال مادرید شود.

رئال مادرید قصد دارد در تابستان امسال برای تقویت خط حمله خود اقدام کرده و تغییری در آرایش فعلی ایجاد کند. کریم بنزما و گرت بیل در فصل جاری هرگز در اندازه های خود ظاهر نشده اند و ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی مورد توجه زیدان قرار دارد.

دیلی میل مدعی شد که رئال مادرید می داند که برای جذب هازارد حداقل باید 100 میلیون یورو پرداخت کند و به همین دلیل، بهترین راه حل برای آنها فروش گرت بیل و تامین مبلغ خرید هازازد از این طریق خواهد بود.

گرت بیل در هفته های اخیر هرگز در برنامه های زیدان جایی نداشته و حتی در دیدار لالیگایی برابر بیلبائو نیز تنها 20 دقیقه به میدان رفت. منچستریونایتد علاقه زیادی به جذب گرت بیل دارد و انتقال این ستاره ولزی به اولدترافورد می تواند زمینه ساز حضور ادن هازارد در رئال مارید باشد.

زیدان به شدت به سبک بازی هازارد علاقمند است و با توجه به شانس نه چندان زیاد چلسی برای راهیابی به لیگ قهرمانان، ستاره بلژیکی نیز علاقمند است در تابستان پیش رو به رئال مادرید ملحق شود و کلید انجام این انتقال، آینده گرت بیل در برنابئو است.