ایتالیا

یوونتوس، ناپولی و کورس حساس برای فتح سری آ

فوتبال ترایب- علیرغم 4 امتیاز فاصله در صدرجدول، آرایش رقابت ها به شکلی است که ناپولی هنوز هم بخت کنار زدن یوونتوس و فتح سری آ را داراست.

تساوی دیشب یوونتوس برابر کروتونه و بازگشت بزرگ ناپولی مقابل اودینزه باعث شد فاصله در صدر جدول سری آ به 4 امتیاز کاهش پیدا کرده و شاگردان ساری یک بار دیگر به فتح سری آ امیدوار شوند.

فینال این فصل سری آ، این هفته و در شهر ناپل برگزار خواهد شد و اگر ناپولی سودای قهرمانی در سر دارد، چاره ای جز شکست یوونتوس پیش رو نمی بیند؛ اگر این اتفاق رخ دهد، فاصله 2 تیم تنها به یک امتیاز تقلیل پیدا خواهد کرد.

هفته بعد از این دیدار حساس، هر 2 تیم مدعی یک مسابقه دشوار دیگر خواهند داشت. ناپولی در آرتیمو فرانکی مهمان فیورنتیناست که بعد از درگذشت آستوری متحول شده و یوونتوس نیز باید در سن سیرو به مصاف اینتری برود که به شدت به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

در هفته سی و ششم، بیانکونری و ناپولی هر 2 بازی های نسبتا آسانی دارند و در خانه به ترتیب میزبان بولونیا و تورینو هستند اما یک هفته بعد و هنگامیکه تیم ساری در خانه سمپدوریا بازی می کند، یوونتوس در تورین پذیرای رم خواهد بود که دیدار دشواری است.

در هفته پایانی یووه با ورونا و ناپولی با کروتونه بازی خواهند کرد که بعید است هیچیک مشکلی برای غلبه بر رقیب خود داشته باشند.