تراکتورسازی پرسپولیس

پست ستاره جدید پرسپولیس چه خواهد بود؟

فوتبال ترایب- حالا با بازگشت امید عالیشاه به ترکیب پرسپولیس، کار برانکو برای انتخاب ترکیب اصلی دشوارتر خواهد شد.

عالیشاه بعد از دریافت برگه پایان خدمت و بعد از حدود 1 سال و پنج ماه دوری از ترکیب پرسپولیس، از امروز دوباره در تمرینات این تیم حضور یافت و می تواند از ابتدای فصل جدید برای تیم سابقش به میدان برود.

با این حساب و حالا در پست وینگر، برانکو به جز عالیشاه بازیکنانی چون سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و بشار رسن را در اختیار دارد و بازگشت عالیشاه کار سرمربی کروات را برای انتخاب 2 وینگر از بین این ستاره ها دشوارتر خواهد کرد.

عالیشاه در فصل پانزدهم در همین پست عنوان بهترین پاسور لیگ را به خود اختصاص داد، در لیگ شانزدهم به عنوان مهاجم سایه در کنار طارمی در چند بازی به میدان رفت اما این بازیکن سرعتی مشخصا علاقه ای به حضور در خط حمله نداشته و معتقد است حضور در این منطقه کارآیی وی را کاهش خواهد داد.

اما برانکو که در هفته های اخیر بارها منشا را نیمکت نشین کرده و از سیامک نعمتی به جای وی استفاده کرده است، نشان داده که با قرار دان بازیکنی تکنیکی و سرعتی در کنار علیپور به عنوان یکی از 2 مهاجم مشکلی ندارد و احتمالا پست در نظر گرفته شده برای عالیشاه این منطقه خواهد بود.

اما اگر شایعات جدایی وحید امیری حقیقت داشته باشد، احتمالا بازیکن جدید پرسپولیس به پست مورد علاقه خود بازگشته و به عنوان وینگر در ترکیب قرار خواهد گرفت.