لیگ قهرمانان اروپا آلمان

هراس رئال مادرید از بایرن مونیخ و دیگران

فوتبال ترایب- رئال مادرید می داند که هفته دیگر در مونیخ ساعات دشواری در انتظارش خواهد بود و به همین دلیل باید مراقب اتفاقات باشد.

بعد از اعلام پنالتی در دقیقه 93 دیدار رئال مادرید برابر یوونتوس در برنابئو که منجر به حذف دراماتیک بیانکونری از لیگ قهرمانان و اتفاقا تعجب بعد از آن به کارگردانی بوفون شد، فضای فوتبال اروپا به شدت بر علیه رئال مادرید موضع گرفته و بسیاری قهرمانی سالهای اخیر این تیم را به اشتباهات داوری ربط داده اند.

همچنین بایرن مونیخ نیز همچنان معتقد است در دیدار فصل قبل برابر کهکشانی ها به شدت از نظر داوری آسیب دیده و مدعی بوده به ناحق از لیگ قهرمانان حذف شده است.

مارکا در مقاله ای مدعی شد این فضای ایجاد شده علیه رئال مادرید ممکن است در ادامه فصل شرایط را برای تکرار قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان دشوار سازد.

بایرن مونیخ که در سالهای اخیر 2 بار به دست رئال مادرید و مشخصا با درخشش رونالدو از لیگ قهرمانان حذف شده است، به دنبال رقم زدن پایانی فوق العاده برای یوپ هاینکس روی نیمکت این تیم است و انگیزه فراوانی برای انتقام گرفتن از رقیب نامدار مادریدی دارد.

همچنین با توجه به اتفاقات داوری اخیر، زیدان می داند که بی شک هر سوت داور خصوصا در آلیانس آره نا با عکس العمل هواداران بایرن مواجه خواهد شد و ممکن است داوری به ضرر این تیم باشد؛ به همین دلیل، رئال مادرید باید با احتیاط فراوان راهی سفر هفته بعد به مونیخ شود.