لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

عجیب اما واقعی؛ مورینیو مشکلی با فروش پوگبا ندارد

فوتبال ترایب- مرور رفتار مورینیو در ماه های اخیر با پل پوگبا، شایعات احتمال جدایی ستاره فرانسوی در تابستان امسال را تقویت کرده است.

در ادامه، تغییر رفتار مورینیو با پوگبا طی ماه های اخیر را مرور خواهیم کرد تا شایعات جدایی او باورپذیرتر شود.

اولین بار در تاریخ 31 ژانویه بود که مورینیو پوگبا را در دقیقه 63 برابر تاتنهام تعویض کرد و مدعی شد علیرغم تلاش فراوان، این بازی مناسب پوگبا نبوده است.

بعد از نیمکت نشینی در بازی بعدی مقابل هادرسفیلد در تاریخ 3 فوریه، مورینیو گفت قصد ندارد که کسی را مجازات کند. 8 روز بعد، پوگبا در دیدار مقابل نیوکاسل در دقیقه 66 تعویض شد و سرمربی یونایتد دلیل این تعویض را تغییرات تاکتیکی عنوان کرد اما در تاریخ 16 فوریه، مورینیو تاکید کرد شایعات جدایی پوگبا در تابستان یک دروغ بزرگ است.

فردای آن روز، مورینیو با تمجید از مک تومینای به پوگبا طعنه زد: “او مدل موی معمولی دارد و بدون هیچ خالکوبی، ماشین و ساعت های بزرگ، یک جوان فروتن است.”

در بازی 21 فوریه برابر سویا، همین مک تومینای به جای پوگبا در ترکیب قرار گرفت و بعد از حذف در بازی برگشت، مورینیو که از فلینی در ترکیب استفاده کرده بود مدعی شد ما گزینه های مختلفی داریم و معتقدیم ویژگی های فلینی ما را قوی تر می کند.

در تاریخ 30 مارچ، مورینیو فرم ضعیف پوگبا را بی ربط به آسیب دیدگی دانست و 6 روز بعد گواردیولا در مصاحبه ای عجیب از پیشنهاد شدن این بازیکن در زمستان به سیتی خبر داد تا شایعات در خصوص آینده این هافبک فرانسوی افزایش یابد.