لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

شوک به گواردیولا؛ سیتی از بازار تابستانی محروم می شود؟

فوتبال ترایب- در صورتی که ادعای باشگاه ولزسارسفیلد ثابت شود، منچسترسیتی بتا محرومیت از جذب بازیکن در 2 پنجره نقل و انتقالاتی آتی مواجه خواهد شد.

باشگاه آرژانتینی ادعا می کند باشگاه سیتی قبل از اینکه بنجامین گاره، بازیکن مستعد این تیم 16 ساله شود برای جذب او به توافق رسیده که این مغایر قوانین فیفا است و اگر این ادعا ثابت شود، محرومیت از حضور در پنجره نقل و انتقالات در انتظار سیتیزن ها خواهد بود.

سخنگوی CAS اعلام کرد که در هفت روز آینده، حکم پرونده مربوط به انتقال بنجامین گاره اعلام خواهد شد.

اگر سیتی در این پرونده بازنده باشد، آنها با ممنوعیت انتقال بازیکن در 2 پنجره بعدی مواجه خواهند شد که می تواند مانع جذب بازیکن در این تابستان و ژانویه سال 2019 شود.

البته ممکن است با درخواست تجدید نظر منچسترسیتی، اجرای حکم به تاخیر افتاده و سیتی در تابستان قادر به جذب بازیکن باشد. باشگاه آرژانتینی ادعا می کند جا به جایی بازیکن زیر 18 سال تنها بین باشگاه های داخل قاره اروپا قانونی است و شامل باشگاه های دیگر قاره ها نمی شود.

اما سیتی مدعی است مذاکره با بنجامین که اکنون در زیر رده 23 سال بازی می کند، نقض مقررات نبود زیرا او پاسپورت ایتالیایی دارد و به همین دلیل اروپایی محسوب می شود.

اما به همین دلیل، بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در سال های اخیر از سوی فیفا تحت مجازات های نقض قوانین نقل و انتقالات بوده اند و ممکن است این اتفاق برای سیتی هم رخ بدهد.