آسیا جام جهانی 2018

انصاری فرد: می خواهم با آقای گلی، بازیکن فیکس ایران شوم

فوتبال ترایب- کریم انصاری فرد که دیشب هم در لیگ یونان موفق به گلزنی شد، هدف خود را آقای گلی و تضمین حضور در ترکیب تیم ملی در روسیه می داند.

المپیاکوس شب گذشته در هفته بیست و هفتم سوپر لیگ یونان به درخشش کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی خود مقابل تیم کرکرا با نتیجه 1-5به پیروزی رسید که مهاجم ایرانی در این یک گل زد و یک پاس گل داد.

انصاری فرد گفت: “خیلی خوشحالم که دوباره مقابل طرفداران خود بازی می کردیم زیرا آنها همیشه به ما انرژی می دهند و این تشویق آنها است که باعث می شود که ما ۹۰ دقیقه برای اهداف خود مبارزه کنیم. من می دانم که در این بازی آنها ابتدا از دست ما راضی نبودند ولی ما تلاش کردیم تا این پیروزی بزرگ را کسب کنیم.

هیچ توجیه یا پاسخی برای ما در این دیدار وجود نداشت و ما باید تحت هر شرایطی پیروز می شدیم. ما در همه بازی ها محکوم به کسب امتیازات کامل هستیم.

کسب آقای گلی یونان برای حضور در ترکیب تیم ملی تاثیر زیادی دارد و من تمام تلاشم را می کنم تا بتواتم آقای گل سوپر لیگ یونان شوم  تا پس از آن ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. رابطه من و احسان حاج صفی مانند 2 برادر است و به همین دلیل من بعد از گلزنی به سمت او رفتم.”