لیگ ایران پرسپولیس

آیا مسلمان از جدایی از پرسپولیس منصرف می شود؟

فوتبال ترایب- محسن مسلمان بهتر از هر کسی می داند که ممکن است با جدایی از پرسپولیس دیگر هرکز در کانون توجهات قرار نداشته باشد.

دیروز خبری در مورد کنار گذاشته شدن رضا حقیقی، هافبک پرسپولیس و تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 به دلیل ضعف فنی از تیم شهرداری ماهشهر منتشر شد.

رخ دادن چنین اتفاقاتی که مشابه آن برای پیام صادقیان نیز رخ داد، ممکن است در نهایت محسن مسلمان را از جدایی از پرسپولیس مصرف کند.

علیرغم اعتراف این هافبک خلاق به پیشنهاد هنگفت سپاهان و تلاش تیم اصفهانی برای خرید بهترین پاسور لیگ، خود مسلمان بهتر از همه می داند که جدایی از ترکیب پرسپولیس ممکن است سرنوشتی همانند پیام صادقیان را برای وی رقم بزند.

پیام بعد از جدایی از پرسپولیس هیچ گاه به خواسته خود نرسید و در نهایت هم ترجیح داد برای ادامه بازی به لیگ برتر ترکیه برود، این در حالی است که اگر او در تیم پرسپولیس به بازی خود ادامه می داد و حواشی را از خود دور می کرد، می توانست با توجه به سبک بازی خود به بخش مهمی از تاکتیک های برانکو تبدیل شود.

رضا حقیقی بعد از پایان جام جهانی 2014 بارها درخواست جدایی از پرسپولیس داشت و مدعی شد از دینامو کیف پیشنهاد دارد اما حالا تنها 3 سال بعد از جام جهانی، فوتبال را تقریبا کنار گذاشته و مسلمان می تواند 2 همبازی سابق خود را آینه عبرت خویش بداند.