لیگ قهرمانان آسیا استقلال

الهلال 0-1 استقلال: سرگروهی با پیروزی دوباره برابر آبی های عربستان

فوتبال ترایب- استقلال در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 1-0 الهلال عربستان را شکست بدهد و به عنوان تیم اول به مرحله بعد برسد.

شاگردان وینفرد شفر که در دیدار رفت هم الهلال، فینالیست دوره قبل را از پیش رو برداشته بودند، در دیدار امشب هم توانستند مقابل این تیم به سه امتیاز برسند و راهی مرحله بعد شوند.

تیم عربستانی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانستند از برتری شان استفاده کنند. پس از آن رفته رفته استقلالی ها بر بازی مسلط شدند و سرانجام در دقیقه 36 به گل رسید.

روی یک ارسال خوب از سرور جپاروف از سمت چپ، توپ در محوطه جریمه به وریا غفوری رسید و او هم با فریب مدافعان حریف، توپ را وارد دروازه کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم عربستانی باز هم شروع بهتری داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 51 به گل برسند اما ضربه فلاته به تیر دروازه استقلال برخورد کرد. پس از آن نوبت استقلالی ها بودند که یکی دو موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل دوم برسند.

در دقایق پایانی بازیکنان الهلال تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کردند اما این تلاش ثمری نداشت و بازی با همان یک گل به سود استقلال به پایان رسید.

آیا استقلال شایسته صعود به عنوان تیم اول بود؟

Vote to see the results
30% - 20 votes
30% - 2 votes